Erasmus+ projekt Thinking green: Sustainable tourism

Naša šola je postala letos del dvoletnega mednarodnega Erasmus+ projekta Thinking green: Sustainable tourism, v katerem sodelujemo s šolami iz Nemčije, Finske, Litve, Portugalske in Španije. V obdobju dveh let bomo spoznali kaj sploh trajnostni turizem je, kakšni turisti smo mi ter kako lahko naše potovalne navade spremenimo, da bodo bolj trajnostne. Pogledali si bomo različne sisteme trajnostnega turizma v vseh zgoraj navedenih državah, obiskali institucije, ki se v vsaki državi s tem ukvarjajo, ter se sami domislili načina, kako bi pri mlajših generacijah spodbudili interes po trajnostnem turizmu. Poleg izmenjav bomo izvajali tudi različne delavnice na šoli, intervjuvali mimoidoče, posneli filme in še mnogo več.

Mentorica NASTJA MÜLLER

Prva delavnica za naš Erasmus+ projekt Thinking green: Sustainable tourism

Druga izmenjava v sklopu našega Erasmus+ projekta Thinking green: Sustainable tourism

Tretja izmenjava v sklopu našega Erasmus+ projekta Thinking green: Sustainable tourism