Začenja se šolsko leto 2023/2024 in z njim za vse nas tudi novi izzivi. Verjamem in pričakujem, da v novo šolsko leto vstopamo s pozitivno energijo, učno-raziskovalno pripravljenostjo in lepimi mislimi.

Želim si, da bi se še naprej zavedali pomena besed sodelovanje, razumevanje in sprejemanje drugačnosti. Verjamem, da bomo skupaj premagali vse izzive, ki se nam bodo postavili na pot, a zavedam se tudi, da bo za to potrebno veliko razumevanja, spoštovanja in strpnosti.

Dragi učenci, verjamem, da ste si spočili in pripravili svoje učbenike ter ostale potrebščine za šolo. Skupaj z vašimi učitelji pričakujemo, da pridete pripravljeni. Upam, da ste moje besede ob koncu prejšnjega šolskega leta vzeli resno in boste v novem šolskem letu dosegli še boljše učne rezultate kot doslej. Zavedajte se, da vam bomo vsi stali ob strani – vodstvo, svetovalna služba in učitelji. Le z medsebojnim sodelovanjem in spoštovanjem bomo namreč lahko dosegli želene rezultate.

Vsem želim uspešen in čim bolj pozitiven začetek šolskega leta.

Vaš ravnatelj, mag. Igorcho Angelov