etorbaJe projekt Zavoda za šolstvo na področju uporabe in uvajanja e-vsebin in e-storitev v izobraževanje. Namen projekta je digitalizacija in razvoj e-učbenikov ter njihovo uvajanje v izobraževalni proces, izboljšanje kakovosti in učinkovitosti izobraževanja, usposabljanje učiteljev in učencev (tako v šoli kot pri samostojnem delu doma), ter razvijanje digitalnih kompetenc.  V projekt sta vključeni tudi 2 učiteljici naše šole: Andreja Jež pri matematiki v 6. razredu in Mojca Dremelj Blažon pri naravoslovju v 5. razredu. Projekt se zaključi v letu 2015. Na podlagi mnenj in analiz vseh vključenih učiteljev in strokovnih sodelavcev bodo pripravljene smernice, kako e-učbenike uporabljati v učnem procesu.

Vodja projektnega tima Irena Kerin

Povezava na projekt —–>