Na 26. mednarodni razpis za otroška likovna dela otrok z naslovom Živalsko kraljestvo, ki je namenjen otrokom od 6. do 12. leta, je prispelo 1177 likovnih del iz 17 različnih držav. Otroci so sodelovali v dveh starostnih kategorijah: 6 – 9 let in 10 – 12 let. V vsaki kategoriji so organizatorji natečaja podelili 10 nagrad ter 50 posebnih priznanj, ki ga je za svoje likovno delo prejel tudi naš učenec Adrian Ademi. Divji psi živijo v Afriki, se hihitajo, skrbijo drug za drugega, skupaj lovijo ter so podobni hijenam. So majhni in prisrčni, imajo močan ugriz, zelo všeč so mi barve njihovih kožuhov, je svoje likovno delo opisal Adrian.
Nagrajena likovna dela so na ogled v Otroškem muzeju Hermanov brlog ter so tudi del muzejskega fonda Hermanova galerija.