Dragi naši devetošolci,

v letošnjem šolskem letu so se odvijale stvari vse prej kot pričakovano, zato smo še toliko bolj veseli, da smo se v ponedeljek, 15. junija 2020, lahko poslovili od vas na karseda srčen način. Naše druženje v telovadnici je bilo kljub uradni podelitvi spričeval in pohval zelo sproščeno in prijetno, torta je bila še slajša, ker je bila samo za vas, čustva pa so nas povsem preplavila, ko so vas vaši nasledniki z bučnim aplavzom pospremili vse od telovadnice do izhoda. Zadnji so vam v slovo pomahali prvošolčki in ko ste v zrak spustili balone, smo se morali po devetih letih posloviti. Vedite, da boste za vedno del OŠ Hinka Smrekarja. Ponosni smo na vas in vam želimo vse dobro. Srečno, naši dragi devetošolci!

Ravnateljica, razredničarki in učitelji