OŠ Hinka Smrekarja omogoča učencem, da si iz učbeniškega sklada brezplačno izposodijo učbeniški komplet za posamezen razred.

Za 1., 2. in 3. razred gradivo v celoti (delovni zvezki in učbeniki) brezplačno zagotovi šola. Od 4. – 9. razreda šola zagotovi učbenike iz sklada. Delovne zvezke in druga gradiva kupite sami.

Zvezke in ostale potrebščine od prvega do devetega razreda kupite sami. Seznam učbenikov, delovnih zvezkov in drugih gradiv je objavljen na spletni strani šole (zavihek Knjižnica, Učbeniški sklad, seznam učbenikov in potrebščin 2024/25 https://www.o-hsmrekar.lj.edus.si/ucbeniski-sklad/ ).

Učbenike bodo učenci prejeli v prvem tednu septembra. Na vašo željo bo za učence od 6. do 9. razreda možen osebni prevzem v šolski knjižnici že konec avgusta.

Ob prejemu vse gradivo zaščitite z ovitki in podpišite. Učbenike boste morali nepoškodovane vrniti ob koncu šolskega leta 2024/2025.

Če imate še kakšno vprašanje, lahko pokličete na 01/500-81-82 ali pišete na alenka.martincic@hinko-smrekar.si