Lepo pozdravljeni ob začetku novega šolskega leta! Veseli me, da smo se ponovno zbrali v šolskih prostorih, pripravljeni na nove izzive, znanje in skupne dosežke.

Poseben pozdrav namenjam našim prvošolcem, ki se danes prvič podajajo na izjemno pot izobraževanja. Dobrodošli v naši šolski skupnosti! Verjamem, da boste tukaj našli veliko novih prijateljev in se naučili mnogo zanimivega.

Prav tako pozdravljam vse nove učence, ki so se nam pridružili v višjih razredih. Vsi skupaj tvorimo pestro in raznoliko skupnost, v kateri se vsakdo lahko uči in raste.

Vsako novo šolsko leto prinaša sveže priložnosti za napredek in uspeh. Naša šola vsem zagotavlja kakovostno izobraževanje, ki  ne vključuje le pridobivanja znanja iz učbenikov, temveč pomaga razvijati tudi socialne veščine, kreativnost in odgovornost. . Verjamem, da bomo s skupnimi močmi, tako učitelji, starši kot tudi učenci, ustvarili spodbudno in varno okolje, v katerem bo vsakdo lahko dosegel svoje cilje.

Cenjeni učitelji, vi ste srce naše šole. S svojo predanostjo, znanjem in potrpežljivostjo vsak dan oblikujete prihodnost naših učencev. Hvala vam za vaše trdo delo in zavezanost kakovosti izobraževanja. Vaš trud je neprecenljiv in brez vas naša šola ne bi bila to, kar je.

Spoštovani starši, vaša podpora in sodelovanje sta ključna za uspeh naših učencev. Skupaj lahko ustvarimo močno partnerstvo, ki bo otrokom omogočilo najboljše pogoje za učenje in razvoj. Spodbujam vas, da ostanete v stiku z učitelji in sodelujete pri šolskih aktivnostih.

In nenazadnje, dragi učenci, vi ste razlog, da smo tu. Vsak od vas je edinstven in prinaša nekaj posebnega v našo skupnost. Izkoristite priložnosti, ki vam jih ponuja šola, bodite radovedni, vedoželjni in vztrajni. Ne bojte se izzivov, saj so ti priložnost za rast. Zapomnite si, da smo tukaj, da vam pomagamo in vas podpiramo na vsakem koraku vaše poti.

Vsem želim uspešno, ustvarjalno in srečno šolsko leto. Skupaj bomo dosegli veliko!

mag. Igorcho Angelov, ravnatelj