VIZIJA ŠOLE

Kvalitetno znanje z dobrimi učitelji v spodbudnem, sproščenem, delovnem in ustvarjalnem okolju.

SIO-2020

logo_kulturna

zdravas

Šport

Video kotiček

CAMERA1

bontoncek_5

NE NASILJU

logo_turizem

Uradne ure

Uradne ure med počitnicami bodo vsak dan od 8.00 do 10.00. V času od 20. 7. do 14. 8. 2020 ni uradnih ur. Učencem, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, jih bo šola osebno vročila njim oziroma njihovim staršem od 17. 8. do 20. 8. 2020 v času uradnih ur.

Vodstvo šole

Naj učenki 2019/2020

Danes ta šola diši po počitnicah, morju, brezskrbnih trenutkih in lepih spominih, ocenah,  prijetnih občutkih. Diši po poletju, valovih, planinah, debelih in zanimivih knjigah. Diši tudi po dobrih, vestnih, prijaznih, srčnih in zglednih učencih.

Letošnji naj učenki šole družijo:

• šport: sta odlični športnici, ki se trudita in zmoreta doseči najbolje, košarkarski žogi sta s srcem predani;
  • mir in premišljenost: notranja mirnost in mirno reševanje težav;
  • pomoč: vedno sta pripravljeni pomagati sošolcem in učiteljem;
  • spoštovanje: spoštljiv odnos do sošolcev, učiteljev in ostalih zaposlenih;
  • odgovornost: vsega se lotita zelo odgovorno in resno, to sta še posebno dokazali med poukom na daljavo;
  • pozitivna naravnanost: vselej iščeta dobro v stvareh in v ljudeh;
  • zgled: dejanja, ki so posnemanja vredna, včasih premamijo tudi sošolce;
  • nasmeh: je sončnica njunih lic;
  • ustvarjalnost: sta perspektivni pesnici umetnici;
  • uspeh: zaradi truda, vztrajnosti in predanosti sta na koncu dosegli tudi odličen uspeh tako na učnem kot tudi na športnem področju.

Z vsem naštetim učenki predstavljata našo šolo in širita njeno dobro ime daleč naokrog. Torej, naj učenki sta Tanja Valančič in Stela Jelenc!

Rebeka Velak, ravnateljica

Razdelitev spričeval

Učencem, ki jim ni bilo možno razdeliti spričeval ob zaključku pouka, jih bo šola osebno vročila njim oziroma njihovim staršem v času od zaključka pouka do 30. 6. 2020 in od 17. 8.  do 20. 8. 2020 med 8.00 in 10.00.

Vodstvo šole

Nasvidenje, naši devetošolci!

Dragi naši devetošolci,

v letošnjem šolskem letu so se odvijale stvari vse prej kot pričakovano, zato smo še toliko bolj veseli, da smo se v ponedeljek, 15. junija 2020, lahko poslovili od vas na karseda srčen način. Naše druženje v telovadnici je bilo kljub uradni podelitvi spričeval in pohval zelo sproščeno in prijetno, torta je bila še slajša, ker je bila samo za vas, čustva pa so nas povsem preplavila, ko so vas vaši nasledniki z bučnim aplavzom pospremili vse od telovadnice do izhoda. Zadnji so vam v slovo pomahali prvošolčki in ko ste v zrak spustili balone, smo se morali po devetih letih posloviti. Vedite, da boste za vedno del OŠ Hinka Smrekarja. Ponosni smo na vas in vam želimo vse dobro. Srečno, naši dragi devetošolci!

Ravnateljica, razredničarki in učitelji

Srebro na 34. festivalu Turizmu pomaga lastna glava

V letošnjem letu je potekal 34. festival Turizmu pomaga lastna glava z naslovno temo Festival naj bo.

Učenke turističnega krožka (Nalu Altare, Ana Gerjolj, Galina Malik, Mina Pogačnik, Nina Terglav, Taja Kunštek, Tanja Valančič) so izdelale turistično nalogo z naslovom Festival stripa. Pridno so se pripravljale tudi na predstavitev na turistični tržnici. Ker je bila turistična tržnica odpovedana, so učenke dobile novo nalogo, da naredijo promocijski video. Za svoj trud so bile s strani Turistične zveze Slovenije dne 11. 6. 2020 nagrajene s srebrnim priznanjem.

Čestitke za uspeh!Turistična zveza Slovenije

Stran 1 od 13812345...102030...Zadnja »

Učenje na daljavo

Spletne učilnice